Program CAD 2D ViaCAD jest rozwiązaniem przeznaczonym do szybkiego projektowania elementów płaskich. Umożliwia również import wielu popularnych formatów z innych programów CAD:

  1. DWG
  2. DXF
  3. SAT
  4. PDF
  5. SketchUP
  6. oraz wielu innych
Program CAD ViaCAD 2D
Szkicowanie i wymiarowanie w programie CAD

W ViaCAD 2D narysujesz szkice elektryczne, mechaniczne, architektoniczne oraz zrealizujesz swoje pomysły w profesjonalnym szkicowniku opartym na warstwach. Praca na warstwach gwarantuje prawidłową ergonomie i porządek w programach CAD.

Program CAD ViaCAD 2D
Program CAD ViaCAD 2D

Jaki program CAD 2D na początek?

ViaCAD 2D jest według nas rozsądnym programem CAD na początek dla osób rozpoczynających projektowanie 2D jak również strzałem w dziesiątkę dla profesjonalistów swoich wielorakich branż. Dzięki bogatej ilości poleceń wykonasz projekt profesjonalny i w krótkim czasie. Do tego masz możliwość importu wielu formatów z różnych programów CAD i wprowadzanie w nich zmian. Czyni to ViaCAD 2D bardzo uniwersalnym narzędziem.

Ile kosztuje ViaCAD 2D?

Koszt profesjonalnych programów CAD bywa bardzo wysoki. Powoduje, to że użytkownicy starają się ominąć zakup poprzez nielegalne wersje z crackiem. Uważamy, że ViaCAD swoją ceną przełamuje korzystanie z nielegalnych wersji. Koszt licencji wieczystej ViaCAD 2D to okolica 300 zł. Jak można zauważyć jest to bardzo tani program CAD, a oprócz tego użytkownicy polskiej wersji językowej otrzymują wsparcie techniczne do najnowszych wersji programu.

Jak kupić program CAD ViaCAD 2D?

Program CAD ViaCAD 2D można kupić w wielu popularnych sklepach internetowych na rynku polskim. Możesz również odezwać się do nas bezpośrednio w celu realizacji zamówienia. Wystarczy napisać wiadomość e-mail. W Polsce program jest udostępniany w wersji polskiej i angielskiej, na system Windows oraz MAC.