Programy CAD 2D i 3D są powszechnie poszukiwanymi rozwiązaniami, które wspierają codzienną pracę projektantów. ViaCAD Pro zawiera wszystkie polecenia programów ViaCAD 2D, oraz ViaCAD 3D. Wersja Pro rozszerza znacząco możliwości modelowania 3D. Dodatkowo w standardzie mamy możliwość renderowania utworzonych projektów.

Programy CAD 3D i 2D ViaCAD Pro
ViaCAD Pro – programy CAD 2D i 3D

Które programy CAD wybrać na start?

Programy CAD, które mamy dostępne posiadają różną funkcjonalność i w związku z tym cenę. Do szkicowania 2D odpowiedni będzie ViaCAD 2D, do komercyjnego podstawowego modelowania 3D trafnym będzie zastosowanie ViaCADa 3D. Dla najbardziej wymagających użytkowników sugerujemy ViaCAD Pro, który wprowadzi nas w magię modelowania bez ograniczeń.

Jaka jest cena za programów CAD do 3D i 2D?

Programy CAD jak wskazuje rynek bywają zawrotne, a co gorsze często są oparte tylko na subskrypcjach rocznych przez co nigdy nie będziemy właścicielami licencji bezterminowo. Na ratunek wyjawia się ViaCAD Pro, której licencja komercyjna waha się w okolicy 2940 zł. Szczegółowy cennik modułów można znaleźć u polskiego dystrybutora programów CAD ViaCAD.

Zakup licencji wieczystej programu ViaCAD Pro

Licencja wieczysta ViaCAD Pro jest udostępniana w wielu polskich sklepach. Co ważne są to wersje polsko językowe opracowane przez polskiego dystrybutora firmę Falina. W przypadku chęci zakupu możesz odezwać się do nas bezpośrednio pisząc wiadomość e-mail.