Program CAD 3D ViaCAD 3D może być Twoim pierwszym narzędziem do modelowania 3D. U podstaw tej wersji jest pakiet narzędzi 2D oraz spora ilość poleceń do projektowania przestrzennego na bryłach, powierzchniach oraz siatce czworokątów.

Program CAD 3D ViaCAD 3D
Program CAD 3D ViaCAD 3D

Który program CAD 3D na początek?

CAD 3D ViaCAD jest kompleksowym rozwiązaniem dla hobbystów oraz osób tworzących pojedyncze i złożone kształty przestrzenne. Zawiera wszystkie polecenia wersji CAD 2D. ViaCAD 3D należy traktować jako pozycje bazową do późniejszych bardziej skomplikowanych modeli 3D, które swobodnie można wykonać w ViaCAD Pro.

Podstawy projektowania CAD 3D w serii ViaCAD.

Jakie programy CAD do Druku 3D?

Programy CAD do drukowania 3D muszą posiadać eksport do formatów z rozszerzeniem .stl, co posiada już w sobie ViaCAD 3D. Oprócz tego odnajdziesz w programie paletę poleceń do analizy druku 3D.

ViaCAD 3D Analiza Druku 3D
Program CAD 3D do analizy druku

Jaka jest cena ViaCAD 3D?

ViaCAD 3D został przystosowany cenowo dla hobbystów modeli 3D oraz osób lubujących się w drukowaniu 3D. Zawiera w sobie wszystkie narzędzia szkicowania 2D zawarte w ViaCAD 2D, podstawowe funkcje modelowania 3D oraz bogaty wachlarz importu/eksportu formatów CAD. Cena waha się w okolicach 950 zł za licencję wieczystą.

Gdzie kupić licencję programu ViaCAD 3D?

Licencję programu ViaCAD 3D w wersji polskiej należy szukać w popularnych sklepach internetowych w naszym kraju. Można również napisać do nas wiadomość o potrzebie zakupu licencji programu ViaCAD 3D.